Regulamin obiektu

Regulamin

Witamy Państwa serdecznie w naszych Pokojach i Domkach Apartamentowych NEPTUN i życzymy miłego pobytu.
Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

§1

1. Doba noclegowa trwa od godziny 16:00 w dniu przyjazdu do godziny 10:00 w dniu wyjazdu.
2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju/domku apartamentowego. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja (telefoniczna lub mailowa) terminu i pokoju/domku apartamentowego. 
4. Rezerwację (telefoniczną lub mailową) należy potwierdzić wpłacając na konto podane przez właściciela kompleksu NEPTUN zadatku w wysokości 30% całego pobytu w terminie 5 dni. 
w przypadku braku w/w wpłaty rezerwacja zostanie anulowana.
5. Opłata za pobyt pobierana jest w gotówce w dniu przyjazdu w momencie zameldowania.
6. W przypadku wynajęcia domku apartamentowego jest pobierana kaucja zwrotna w wysokości 500 zł.
7. Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
8. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.

§2

1. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 23:00 do 7:00.
2. Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego domu (w szczególności w pokojach/domkach apartamentowych a także łazienkach). 
3. Obowiązuje zakaz używania w pokojach/domkach grzałek, kuchenek gazowych i innych urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia pokoju/domku.
4. Zabrania się przechowywania w pokojach materiałów łatwopalnych, żrących lub wydzielających przykrą woń.
5. Obowiązuje zakaz rozpalania grilla na tarasie i balkonach. Grillowanie jest możliwe na trawniku za domkiem lub w miejscu wyznaczonym przez właściciela obiektu.
6. Zabrania się smażenia ryb z powodu zapachu, który trudno usunąć. Nieprzestrzeganie zakazu palenia tytoniu oraz smażenia ryb wiąże się  z obciążeniem Wynajmującego kosztem ozonowania domku - dopłata 500zł.

§3

1. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.
2. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 100 złotych.
3. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach.
4. Nie zapewniamy ręczników oraz środków czystości.

§4

1. Ilość osób zajmujących pokój/domek apartamentowy nie może być większa niż ustalona z
właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości (konieczne poinformowanie właściciela) proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22:00. 
2. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych. 
3. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.
4. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
5. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym obiekcie Pokojach/Domkach Apartamentowych NEPTUN.

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.